Hotel Nebozízek                    

 

Pec pod Sněžkou 164, 542 21 Pec pod Sněžkou 

V náručí krásné přírody a pozorného personálu

         Poblíž centra Pece pod Sněžkou, ve známém lyžařském středisku, jsme pro Vás otevřeli horský hotel, který Vám dá zapomenout na všechny starosti všedního dne. Náš personál Vám ochotně splní každé Vaše přání a bude Vám plně k dispozici. Místo jako stvořené pro neopakovatelnou dovolenou s rodinou či přáteli, ale i jedinečné firemní akce. Nabízíme výbornou gastronomii i odpočinek v našich komfortně zařízených pokojích s malebným výhledem do okolí či balkonem.

 

Hotel v zimě

 

          Poskytujeme ubytování v nejvyšším standardu i nerušený odpočinek v blízkosti lesa. K dispozici je 12 dvoulůžkových pokojů s koupelnou se sprchovým koutem. Potěší Vás naprostým soukromím, ale také pozorností přívětivého personálu. Parkování, WiFi v celém hotelu, snídaně, rekreační poplatky v zóně Krkonošského národního parku jsou zahrnuty v ceně pokoje.

pokoj

 

Místo mnoha možností

          Každý má o odpočinku jiné představy. Těm, kdo preferují ten aktivní, nabízíme celou řadu skvělých možností. Okolní krajina nabízí ideální podmínky pro turistiku s řadou značených turistických stezek, též však pro výlety na horských kolech.

          A program pro děti? V těsném sousedství hotelu se nachází venkovní dětské hřiště s mnoha herními prvky, wellness/fitness, půjčovna jízdních kol, bowling, návštěvy venkovních pastvin a výběhů s hospodářskými zvířaty.

          Pro milovníky „bílého sportu“ se zde nachází venkovní kurt s umělým povrchem. Multifunkční hřiště s umělým povrchem uspokojí nejen milovníky „bílého sportu“, ale také si můžete změřit své síly v beach volejbale. Je jen na vás, který sen si splníte jako první …..

 

hotel